• Zaloguj się
  • Szuflada
ATLANTIC POLSKA
  • tel.: +48 22 487 50 76
  • fax: +48 22 614 57 00

Atlantic Groupe od wielu już lat jest wiodącym producentem urządzeń grzewczych na rynku francuskim.
Od momentu powstania firmy, specjalizujemy się w wykorzystywaniu różnorodnych źródeł energii, nieustannie dostosowując profil swej działalności do potrzeb naszych klientów. Nasza wiedza oraz zdobyte doświadczenia pozwoliły nam stworzyć wizję wielowymiarowego komfortu, który doskonale sprawdza się w warunkach szybko zmieniającego się rynku.
Siłą napędową naszej firmy są również jej pracownicy. Młody zespół projektantów i inżynierów branżowych wsparty bogatym doświadczeniem to kreator naszych poczynań. Rokrocznie inwestujemy w rozwój i badania nowych technologii przeznaczając na ten cel 4% budżetu.

Stawiamy też przed sobą ambitne cele, by w trosce o pełne zadowolenie klienta, tworzyć coraz to doskonalsze rozwiązania.
Rok 2013 to rok, w którym nasza firma stawia na innowacyjność i ekologię. Bliskie naszemu sercu będą więc produkty zapewniające większy komfort oraz mniejsze zużycie energii. Jeśli jeszcze nie wiesz jakie rozwiązanie zastosować, by w pełni zaspokoiło ono Twoje oczekiwania związane z komfortem cieplnym, dodało wartości lokalowi, a przy okazji dbało o ochronę środowiska, to "POZWÓL się poprowadzić i WYBIERZ rozwiązanie, które najtrafniej wyrazi Twoją osobowość".
Katalog, który właśnie czytasz, powstał w celu odpowiedzi na wszystkie te pytania. Prezentujemy w nim najnowsze trendy oraz technologie istniejące na rynku europejskim. Z pewnością ułatwi on realizację wielu projektów z uwzględnieniem odpowiednio dobranych urządzeń.


top

Copyright © 2013 - 2018 by ManiaUrzadzania.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
X