• Zaloguj się
  • Szuflada
AQUAFORM INC
  • tel.: +48 12 270 21 22
  • fax: +48 12 270 23 88

Światło jest nieustannie obecne w naszym życiu. To właśnie ono w dużej mierze wpływa na jakość naszego otoczenia, a tym samym na nasze samopoczucie. Światło jest też tym w czym się specjalizujemy...

Kilka słów o firmie...
Aquaform Lighting Solutions to polski producent opraw oświetleniowych z ponad dwudziestoletnią tradycją. W działaniu kierujemy się naszym mottem przewodnim: czysta forma światła, które oznacza połączenie najwyższej jakości wzornictwa z wysoko zaawansowanymi technologiami, sztuki z techniką oraz idei z użytecznością. Stawiamy na rozwój i innowacje, ponieważ zależy nam na tym, aby nasze oprawy, w 100% produkowane w Polsce, charakteryzowały się wysoką jakością wykonania, zaawansowaniem technicznym, przystępną ceną i komfortowym użytkowaniem.

Co możemy Państwu zaproponować?
W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór opraw zarówno do wnętrz mieszkalnych jak i do przestrzeni architektonicznych, wystawienniczych, biurowych czy też handlowych. Obok opraw na standardowe źródła światła oferujemy lampy w najnowszej technologii OLED oraz oprawy LED, których atutem jest, między innymi, możliwość indywidualnej konfiguracji wielu parametrów technicznych. Do pomieszczeń o podniesionych wymaganiach ochrony przed wnikaniem wody i pyłów proponujemy także szeroki wybór opraw o podwyższonej szczelności. Jesteśmy również gotowi we współpracy z Państwem stworzyć oprawy na specjalne zamówienie - światło skrojone na miarę.

Dlaczego AQUAFORM?
Oprócz wieloletniego doświadczenia, nieustannego rozwoju i bogatej oferty produktowej z chęcią zaproponujemy Państwu wszelkie niezbędne wsparcie przy doborze oświetlenia. Charakteryzuje nas profesjonalne podejście i otwartość na współpracę. Dlatego właśnie warto wybrać AQUAFORM.


top
X